Oto Aksesuar
Oto Aksesuar

Oto Aksesuar

 

Uzun yıllardan beri tüm dünyada oldukça yaygın olarak kullanılan ve her geçen gün kendini yenileyen otomobiller, insan hayatının vazgeçilmez bir parçası halini almayı başarmıştır. Öyle ki insanların azımsanmayacak bir kısmı, otomobilleri insanların yaşamlarını devam ettirirken ihtiyaç duydukları temel gereksinimlerden biri olarak görmektedir. Yine insanların bir kısmı da bu araçları birer hobiye dönüştürmüş ve zaman geçirmekten keyif aldığı bir aktivite haline getirmiştir. Otomobillerin bir hobi haline dönüşmesi de ”oto aksesuar” kavramının ortaya çıkmasını sağlamıştır. araba aksesuarları, insanların araçları ile fark yaratabilmelerini sağlayan yegane unsur olmuştur.


Araç aksesuarları, oto iç aksesuarları ve oto dış aksesuarları şeklinde en temel olarak ayrılabilir. Araç içi aksesuarları; oto koltuk kılıfı, direksiyon kılıfı, kol dayama, paspas, telefon tutucu vb. örneklendirilebilir.


Araç dış aksesuarları da rüzgarlık , bagaj havuzu, jant seti, spoiler, oto çakar, plakalık, silecek takımı, cam filmi, trafik setleri ve çamurluk nikelajı şeklinde sıralanabilir. Tabi ki bu listeleri büyütmek ve arttırmak da mümkündür.

 

 

OTO SES SİSTEMİ

 

OTO GÖRÜNTÜ SİSTEMİ MULTİMEDYA SİSTEMİ

 

HOPARLÖR

 

TEYP PARK MODÜLÜ

 

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

 

   

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014